top of page

Hot Damn Duo Group

Public·14 members
Sebastian Ross
Sebastian Ross

Tropico 5 Turkce Yama !!EXCLUSIVE!!Kurulumu oldukça basittir. İndirmiş olduğunuz Türkçe yama dosyasının içerisindeki CurrentLanguage klasörünü oyunun bulunmuş olduğu yere yapıştırmanız yeterli olacaktır. Yükleme işlemi bittikten sonra oyunu tamamıyla Türkçe olarak ve anlayarak daha keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz.
Tropico 5 Turkce YamaŞu anda en iyi çeviri bu. 500 Satıra kadar ekip ile sonrası Translate ile çevrilmiştir. Çeviri açıklamasında da yazmaktadır. Daha iyi çeviri çıkarsa yayınlanacaktır. En iyisi çıkana kadar bununla idare etmeliyiz maalesef. Yeni yama çıktığında mutlaka güncelleyeceğiz.


Merhabalar. Oyun ilk 500 satıra kadar çevrilmiş sonraki satırlar translate ile çevrilmiştir. Yama açıklamasında da yazmaktadır. Şu an bu yama paketi geliştiriliyor. En güncel olan bu diye bunu yayınladık. Güncellenince onu alternatif olarak ekleyeceğiz. Geri dönüşünüz için teşekkürler.


Tropico 5 Türkçe Yama sizlere daha keyifli bir oyun zevki vermek için, ve Türkçe dilde bir oyun zevki yaşatmak için hazırlanan yamadır. Bu yamaya sahip olabilmeniz için, aşağıda bulunan indirme linkinden Türkçe Yamayı indirdikten sonra, Tropico 5 Türkçe Yama Kurulumunu okuyarak kurulumu tamamlayabilir, ve Türkçe Yama ile Tropico 5 oyununuzun keyfini çıkartabilirsiniz. Yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz.


NOT: Arkadaşlar yama %100 çeviri değildir. Bir süreden sonra google translate ile çeviriye devam edilmiştir, fakat geliştirmeler devam ediyor. En kısa zamanda sizlerle paylaşacağız, iyi oyunlar dileriz.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

 • Tanya May
  Different than ALL others!!Myself
 • Julian Harris
  Julian Harris
 • Joshua Young
  Joshua Young
 • Sebastian Ross
  Sebastian Ross
 • Vissarion Ignatov
  Vissarion Ignatov
bottom of page